Zrekonštruujeme Váš dom na domov

Začíname

▪ vypratanie nehnuteľnosti

▪ búracie práce

▪ voda, plyn, kúrenie, elektrika

10 rokov skúseností

▪ 50 bytov a domov

▪ 20 elektroinštalácií

▪ 30 administratívnych budov

Rekonštrukcie

Aby bola vaša radosť z investovania do nehnuteľnosti dlhodobá, tak rovnako ako v každom odvetví, tak i v stavebníctve, treba dbať o kvalitu prác a materiálov. Preto pri každej jednej činnosti je potrebné voliť kvalifikovaný tím ľudí, kvalitné materiály a správne pracovné technológie.

Pre maximalizáciu pohodlia zákazníkov je možnosť rekonštrukcie na kľúč, kedy si zákazník zvolí firmu ktorá zabezpečuje kompletnú rekonštrukciu. To znamená že práce, remeslá a materiály zabezpečí jeden zhotoviteľ (firma).

Rekonštrukcie

Služby

Stavebné úpravy

Stavebné úpravy

K hrubým stavebným úpravám pri rekonštrukcii patria búracie práce, murovanie priečok, obvodových múrov a betonáže. Proces týchto prác sa odvíja podľa projektovej dokumentácie alebo priania zákazníka.

Fasádne systémy

Fasádne systémy

Fasádne systémy slúžia na zateplenie budov a opravu, či zmenu exteriéru budov. Pri výbere je potrebné dávať dôraz na certifikované firmy, ktoré využívajú overené technológie a materiály.

Maliarské práce

Maliarske práce

Maľovky slúžia ako krycí produkt nových povrchov v exteriéri i v interiéri. Dajú sa využiť aj na opravu a prekrytie starých náterov vďaka čomu dosiahneme vynovenie povrchu. Ďaľším využitím je aj dezinfikácia priestorov.

Omietky a stierky

Omietky a stierky

Po výbere povrchu stien sa zvolia materiály, ktoré budú najviac vyhovovať podmienkam a podkladu. Pri ich výbere omietok a stierok je dôležité uvažovať nad tým, aký povrch chceme dosiahnuť a aká finálna úprava povrchu bude nasledovať.

Obklady a dlažby

Obklady  a dlažby

Jednou z prác pri vytváraní koncového dizajnu vnútorných a vonkajších priestorov sú obklady a dlažby. Či už ide o zámkové dlažby, keramické exteriérové alebo interiérové dlažby a obklady, vždy ide o výber zákazníka. Pri výbere dlažby a obkladu je dôležité dbať na kvalitu materiálu.

Podlahy

Podlahy

Na trhu sa dnes už nachádza mnoho materiálov pre systém plávajúcich podláh. Rozdeľujú sa  materiálovo, rozmerovo a v neposlednej rade cenovo. Pri výbere je treba voliť produkt, ktorý najviac vyhovuje podmienkam ktoré sú v danom priestore, kde bude podlaha položená.

Sadrokartóny

Sadrokartóny

Okrem opláštenia stropov je sádrokartón vhodný na opláštenie stien pre zarovnanie povrchu alebo pre výstavbu suchých montovaných priečok. Všetky tieto konštrukcie sa vyznačujú vysokou pevnosťou, protihlukovou izoláciu a suchou a rýchlou montážou.

Voda, plyn, kúrenie

Voda, plyn, kúrenie

Pri inštalácii vody, plynu, kúrenia a odpadu je kvalitná montáž a materiál zárukou bezporuchového stavu. Pri výbere zhotoviteľa je potrebné dbať na skúsenosti a oprávnenia danej firmy pretože pri odborných remeslách je nutné zabezpečiť certifikovaných ľudí.

Postup práce pred rekonštrukciou

Obhliadka a konzultácia
1. Obhliadka objektu a konzultácia

Vždy začíname obhliadkou priestoru, kde sa budú vykonávať stavebné alebo rekonštrukčné práce. Následne prediskutujeme možnosti týkajúce sa výšky investície, vašich očakávaní, predstáv a navrhneme optimálne riešenie.

Cenová ponuka
2. Cenová ponuka

Následne spracujeme cenovú ponuku na mieru vzhľadom na vaše možnosti týkajúce sa výšky investície, s dôrazom na kvalitatívnu stránku, teda z pohľadu použitých materiálov a dôrazom na dlhodobý úžitok.

Realizácia a odovzdanie
3. Realizácia a odovzdanie

Po začatí spolupráce prichádza na rad sprístupnenie priestoru, teda odovzdanie kľúčov od domu, či bytu a navezenie stavebného materiálu. Nasleduje začiatok prác a odovzdanie hotového projektu.

Máte záujem o rekonštrukciu bytu?

Volajte na 0905 906 733 alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.