S nami premeníte vaše sny na realitu!

Začíname

▪ výkopové práce

▪ realizácia hrubej stavby

▪ dotiahnutie inžinierskych sietí

10 rokov skúseností

▪ 50 bytov a domov

▪ 20 elektroinštalácií

▪ 30 administratívnych budov

Realizácie stavieb

Stavba domu na kľúč je služba, ktorá prináša klientovi možnosť nevybočiť zo svojich aktivít. Všetky dôležité činnosti preberá na seba spoločnosť, ktorá stavia rodinný dom na kľúč. Vo vyspelých ekonomikách sa táto služba poskytuje štandardne vo vysokom percente prípadov v tej najvyššej kvalite. Na Slovensku je stále málo spoločností, ktoré dokážu dodržať a splniť všetky potrebné služby pri výstavbe domov na kľúč. Využitím tohoto systému práce si zabezpečíte nástup stavebnej spoločnosti už pri výbere pozemku a zvolení správneho projektu domu, tak aby spĺňal predstavy bývania pre vás a vašich blízkych.

Realizácia stavieb

Služby

Výkopové práce

Výkopové práce

Patria k prvým stavebným úpravám pozemku alebo objektu. Výkopovými  prácami dosiahneme výkopy pre inžinierske siete pre napojenie pozemkov a budov. Výkopy pre základy budov a zásobníky odpadovej a pitnej vody. Všetky tieto práce musia byť v súlade s projektovou dokumentáciou.

Hrubá stavba

Hrubá stavba

Je najväčšou a najrýchlejšou časťou stavby celého projektu. Pozostáva z betonáže základov – základovej dosky, deky pre nadzemné podlažia, vencov a prekladov, hrubého murovania obvodových nosných a predeľovacích stien. Nasleduje zakrytie stavby montovanou alebo liatou strechou.

Úprava terénu

Úprava terénu

Začínajú zosvahovaním terénu počas prebiehajúcich stavebných prác. Sú dôležité ako prevencia pred zosuvom zeminy po svahu a pre skrášlenie okolia stavby. Základom terénnych úprav je vyhotovený projekt od projektanta pre stavby alebo dizajnéra záhrad.

Betonáž

Betonáž

Patrí sem betonáž základov a dosiek, preklady deky, vence schodiska, potery v interiéri a betonáže plotov. Nasleduje stavba debnenia (šalovanie) pre liatenie betónovej hmoty, zhotovenie železných armovacích skeletov pre vystuženie betónových konštrukcií.

Stavebné úpravy

Stavebné úpravy

K hrubým stavebným prácam pri rekonštrukcii patrí murovanie  priečok, obvodových múrov a betonáže. Proces týchto prác sa odvíja podľa projektovej dokumentácie alebo priania zákazníka.

Fasádne systémy

Fasádne systémy

Fasádne systémy slúžia na zateplenie budov a opravu, či zmenu exteriéru budov. Pri výbere je potrebné dávať dôraz na certifikované firmy, ktoré využívajú overené technológie a materiály.

Maliarské práce

Maliarske práce

Maľovky slúžia ako krycí produkt nových povrchov v exteriéri i v interiéri. Dajú sa využiť aj na opravu a prekrytie starých náterov vďaka čomu dosiahneme vynovenie povrchu. Ďaľším využitím je aj dezinfikácia priestorov.

Omietky a stierky

Omietky a stierky

Po výbere povrchu stien sa zvolia materiály, ktoré budú najviac vyhovovať podmienkam a podkladu. Pri ich výbere omietok a stierok je dôležité uvažovať nad tým, aký povrch chceme dosiahnuť a aká finálna úprava povrchu bude nasledovať.

Obklady a dlažby

Obklady  a dlažby

Jednou z prác pri vytváraní koncového dizajnu vnútorných a vonkajších priestorov sú obklady a dlažby. Či už ide o zámkové dlažby, keramické exteriérové alebo interiérové dlažby a obklady, vždy ide o výber zákazníka. Pri výbere dlažby a obkladu je dôležité dbať na kvalitu materiálu.

Podlahy

Podlahy

Na trhu sa dnes už nachádza mnoho materiálov pre systém plávajúcich podláh. Rozdeľujú sa  materiálovo, rozmerovo a neposlednej rade cenovo. Pri výbere je treba voliť produkt, ktorý najviac vyhovuje podmienkam ktoré sú v danom priestore, kde bude podlaha položená.

Sadrokartóny

Sadrokartóny

Okrem opláštenia stropov je sádrokartón vhodný na opláštenie stien pre zarovnanie povrchu alebo pre výstavbu suchých montovaných priečok. Všetky tieto konštrukcie sa vyznačujú vysokou pevnosťou, protihlukovou izoláciu a suchou a rýchlou montážou.

Voda, plyn, kúrenie

Voda, plyn, kúrenie

Pri inštalácii vody, plynu, kúrenia a odpadu je kvalitná montáž a materiál zárukou bezporuchového stavu. Pri výbere zhotoviteľa je potrebné dbať na skúsenosti a oprávnenia danej firmy pretože pri odborných remeslách je nutné zabezpečiť certifikovaných ľudí.

Máte záujem o stavbu domu?

Volajte na 0905 906 733 alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.